Сергій Бабкін – Вона знає
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сергій Бабкін – Вона знає (Сингл)

«Вона знає» – нова композиція, яку Сергій Бабкін присвятив своїй коханій дружині.

Втім, на її написання артиста підштовхнула зовсім не радісна емоція, а важкий період у житті пари. Багато хто був здивований, коли у своєму нещодавньому інтерв’ю Сніжана розповіла про численні зради чоловіка, яких, за словами жінки, було більше сотні. А дізналася вона про них дуже не звично – уві сні. Сніжані наснився натовп нафарбованих ляльок, крізь який вона відчайдушно пробиралася. Після зізнання Сергія, у пари була дуже серйозна розмова, після якої Сніжана планувала зібрати свої речі та піти. Але після довгих роздумів та вибачень чоловіка, вона все ж таки знайшла у собі сили пробачити його, і тепер пара їздить на гастролі й зйомки виключно разом. До речі, саме тоді Сергій Бабкін написав і оприлюднив свою пісню «Пробач». Нова композиція «Вона знає» – продовження цієї історії.

Після того, як історія зі зрадами набула публічного розголосу, багато хто критикував Сніжану через те, що вона не змогла залишити чоловіка. Ось що вона відповіла на ці закиди у соціальних мережах: «Одні люди кажуть, що я відьма – приворожила Сергія і викрала зі сім’ї. Позбавила старих звичок. Інші запевняють, що мені просто пощастило, що я забрала його «готового», він вже був матеріально забезпечений… Треті впевнені, що Сергій Бабкін є підкаблучником. Мовляв, де ж його чоловічі якості? Як він може бути з нею поруч постійно, без перерв? Четверті кажуть, що я розтоптала себе як жінку, вибачивши всі ті зради. Що я принизила себе і мені нема чому вчити інших жінок. Але існує п’ята категорія людей – вони у певний момент перестали підглядати у замкову щілину за іншими! Перестали заздрити і давати оцінку. Вони змінюють своє життя, трансформують біль, роздратування та заздрість в енергію! А звільнивши цю енергію, ми можемо направити її в інше русло – на створення щасливого життя».

Як лаконічно зазначив Сергій Бабкін, «Вона знає» є його душевною сповіддю, історію про магічні стосунки, від яких перехоплює подих.

Сергій Бабкін – Вона знає

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *