Сергій Бабкін та Веселина Бабкіна – Твоя любов
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Бабкін та Веселина Бабкіна – Твоя любов (Відео)

Сергій Бабкін разом зі своєю дочкою Веселиною представили широкій аудиторії дуетну пісню «Твоя любов». У цій історії все сталося само собою, дуже органічно і невимушено. Спочатку Сергій Бабкін разом з 10-річною Веселиною записали англомовну пісню Because you love.

«Це була перша англомовна пісня за все моє вісімнадцятирічне творче життя. Ідея написання пісні належить моїй дочці Веселині. Саме вона надихнула мене. Складали разом. Вперше в моєму авторському процесі я був не один. Зі мною була моя донька. Дякую, люба, що вмовила мене на такий душевний і сміливий крок», – поділився Сергій Бабкін.

Після бурхливої реакції шанувальників в соціальних мережах, до свого дня народження артист виклав mood-відео англомовної пісні Because you love з донькою. Аудиторія була в захваті від дуету і надихнула артиста записати цю ж пісню ще й українською. Так і з’явилася «Твоя любов».

«Хочете більше тепла в ці холодні вечори? Більше любові, більше обіймашок? Хочете запалити маленький вогник у вашому серці? Підняти собі настрій? Тоді хутчіш вмикайте нашу пісню!» – йдеться у повідомленні артиста у соціальних мережах.

«Обидва варіанти ми писали разом. Зараз я просто щасливий, що у нас є одна пісня на двох мовах. Спасибі тобі, Веселина Сергіївна Бабкіна за цю прекрасну пісню, яка тепер є в моєму репертуарі! Спасибі, що здійснилася твоя мрія», – додає музикант.

Сергій Бабкін та Веселина Бабкіна – Твоя любов

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *