Сергій Бабкін – Моє кохання
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Бабкін – Моє кохання (Кліп)

Сергій Бабкін показав мінімалістичний кліп на пісню «Моє кохання» з останнього студійного лонг-плею «Музасфера». Режисером новинки виступив Дмитро Гук, якому допомагала Валерія Мазур.

«Ми планували створити нерв, який мав вибухнути наприкінці відео», – каже головний режисер.

Знімальний процес проходив поблизу одного з корпусів Університету Шевченка, що символічно співпало з датою зйомок – 9 березня, днем народження Тараса Григоровича.

Як розповів сам артист, у цій роботі він хотів сконцентруватися на емоціях і сенсі композиції. «Це такий собі згусток всіх думок, відчуттів. Все, що я хотів сказати про кохання, мені вдалося поєднати у цій пісні», – коментує Сергій Бабкін.

Головний символ свіжого кліпу – червоний голуб, який втілює поняття миру та любові.

Цікаво, що єдиною декорацією в кліпі «Моє кохання» стала телефонна будка, з якої артист зізнається у коханні. Цю будку, вигадану художницею Оленою Гаджиловою, Сергій Бабкін ще до прем’єри кліпу «засвітив» на церемонії нагородження музичної премії YUNA-2019. Артист використовував цей об’єкт, який встиг стати для людства раритетом, як міні-сцену, заспівавши частину композиції сидячи на його даху. Ну, а в кінці будка вибухнула червоним димом спочатку на сцені, а тепер уже димом і червоними голубами в кліпі, які символічно понесли любов по всьому світу.

Сергій Бабкін – Моє кохання
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *