Сергій Бабкін – Дихай повільно
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Бабкін – Дихай повільно (Кліп)

Сергій Бабкін презентує кліп на композицію «Дихай повільно» зі своєї крайньої платівки «Музасфера», у якому артист із голим торсом за допомогою медитації шукає баланс між внутрішнім і зовнішнім. Режисером відеороботи виступив молодий кліпмейкер Ярослав Коротков. Із ним на майданчику працювали 35 осіб: окрім звичайної знімальної команди, він залучив альпіністів і піротехніків, які допомогли привести в дію унікальну конструкцію для небесних ліхтариків розміром 8х8 метрів і вагою понад 400 кілограм.

Окрім того, спеціально для зйомок було сконструйовано чотирьох метрову хмару, крізь яку то пробивалися промені сонця, то лив дощ. До слова, дощової води знімальній команді знадобилося аж 16 тонн.

За словами Сергія, своїм новим кліпом «Дихай повільно» він закликає меломанів ловити кожен момент, забути про всю метушню, та помічати те, що знаходиться навколо. Артист зауважив, що кожна людина є частинкою вселенського потоку енергії, але всім під силу спробувати витягнути себе з цієї течії бодай на короткий термін для того, щоб зі сторони поспостерігати за даним фундаментальним процесом, відновити власний баланс.

«Важливо знаходити час, щоб зупиниться, задуматися, заспокоїти дихання і поспостерігати, що відбувається з боку і побачити, де прогалини, що потрібно додати, а що зайве. Адже виявляється, чим частіше ми дихаємо, тим коротше наше життя, а якщо ми дихаємо спокійно, розмірено і широко – стало бути, живемо довше», – коментує Сергій Бабкін.

Зйомки проходили в кінці листопада в холодному павільйоні протягом 20 годин! Незважаючи на холод, в перервах між перестановками Сергій медитував і практикував йогу, що допомагало йому зігрітися.

Сергій Бабкін – Дихай повільно

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *