Сергій Бабкін – Де би я
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Бабкін – Де би я (Кліп)

«Життя – один великий сценарій, складений нами! Зняли для вас щось дуже класне разом із «Київстар», – нещодавно написав у соціальних мережах Сергій Бабкін.

Інтернет-крамниця вінілових платівок Gromofon.com пропонує широкий вибір вінілу для поціновувачів якісної музики. Окрім того, на сайті ви знайдете програвачі вінілу та різні аксесуари для меломанів!

Мова у цьому повідомленні йшла про новий кліп Сергія до пісні, яка вже встигла стати для нього справжньою візитівкою, пісні, яка чекала на свою візуалізацію більше трьох років. Сьогодні, 16 жовтня 2020 року, артист презентував офіційне відео до свого суперхіта «Де би я». Цей ролик став результатом спільної роботи Сергія Бабкіна з відомим оператором мобільного зв’язку «Київстар», який нещодавно представив артиста у якості свого бренд-амбасадора. Режисура роботи: Bellone & Consonni Directors (Італія).

За словами виконавця, цей кліп подарував композиції «Де би я» нові змісти та значення. Свіжий ролик створено у стилі справжнього романтичного road movie (кінематографічний жанр, у якому основні події зосереджено навколо подорожі). А йдеться у ньому про відчуття свободи, про важливість жити саме тут і зараз, про мандрівку, яка здатна зміцнити почуття, подарувати зовсім нове натхнення, про всі ті численні емоції, якими неймовірно радісно ділитися з оточуючими.

У відео Сергій разом зі своєю дружиною Сніжаною мандрують по Кам’янцю-Подільському, Хотину та Бакоті. У кліпі «Де би я» артист вчергове зізнався у коханні не тільки своїй другій половинці, але і неймовірній українській природі, нашій державі та всьому найціннішому, що є у його житті.

Сергій Бабкін – Де би я (Кліп)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *