Сергій Бабкін - 127МА
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сергій Бабкін – 127МА (Сингл)

Сьогодні, 12 травня, світ побачив новий сингл Сергія Бабкіна “127МА”. Ця особлива пісня була написана на прохання командира 127-ї Окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Харкова, рідного міста Сергія. Ідея композиції виникла у лютому, коли співак відвідав з концертами розташування військової частини. Окрім самого Бабкіна та його музикантів в запису взяли участь і бійці бригади. Також на початку треку можна почути реальні переговори українських воїнів закритими лініями зв’язку.

Сергій Бабкін: “Під час благодійного туру Україною в лютому ми завітали з концертом і до наших захисників. Після виступу командир 127-ї Окремої бригади Роман Грищенко запропонував мені стати їх амбасадором. Я без роздумів погодився, адже це велика честь для будь-якого українця. “Що від мене потрібно?”, – питаю, а він каже: “Ми дуже хотіли б свою пісню від Бабкіна”. Таких творчих завдань в мене ніколи не було, єдине що я писав “на замовлення” – це саундтреки для кінофільмів. Це неабияка відповідальність! Сподіваюсь, з завданням я впорався. Дуже хочу, щоб хлопцям пісня сподобалась, щоб вона допомагала підіймати бойовий дух всім, хто сьогодні захищає Україну, всім, хто майстерно знищує зло на нашій землі”.

Сергій Бабкін - 127МА

127 Окрема бригада Сил ТрО ЗСУ перебуває у складі Регіонального управління «Схід» Сил ТрО. Її батальйони брали участь у боях за Харків та у Слобожанському контрнаступі ЗСУ у вересні 2022 року. Зараз вона чинить героїчний опір ворогу на Бахмутському напрямку. Подружжя Бабкіних опікуються цим підрозділом з осені 2022-го, віддаючи на його потреби більшу частину гонорарів за концерти. У лютому, під час виступу у Харкові командир бригади Роман Грищенко вручив Сергію та Сніжані нагрудні знаки – почесні відзнаки за піднесення морально-психологічного стану та бойового духу особового складу.

Нагадуємо, попередній сингл Сергія Бабкіна “Непробивна” побачив світ 24 березня. Це перша композиція з майбутнього альбому, натхненного подорожами співака Україною під час війни та концертами для українських воїнів. Пісня присвячена українському народу, який довів всьому світові, що бажання бути вільним та волю до перемоги неможливо зламати. «Непробивна» була записана в Києві під час найсуворішої в історії нашої країни зими 2022 – 2023 років.

Сергій Бабкін – 127МА
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *