Сергій Бабкін – Привіт Бог
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сергій Бабкін – Привіт, Бог (Сингл)

Ліки для душі від Сергія Бабкіна вже готові для вживання українськими меломанами: відомий харківський музикант та учасник нещодавно возз’єднаного гурту 5`nizza сьогодні презентував нову україномовну композицію «Привіт, Бог». Дана робота стала доповненням переліку сольних напрацювань Сергія, який наразі готується до фіналу вокального шоу «Голос Країни» разом зі своєю підопічною Вірою Кекелією. Саме через цей факт прем’єра роботи «Привіт, Бог» виявилась доволі неочікуваною навіть для найвідданіших прихильників харизматичного артиста, адже не зважаючи на анонс минулого тижня скорої появи пісні, багато хто був впевнений у тому, що її презентація відбудеться вже по завершенні «Голосу».

Тим не менш, тепла і сонячна композиція з’явилася у мережі саме сьогодні, у день снігового весняного апокаліпсису в Україні. Сам автор, до речі, також долучився до неоголошеного фото-флешмобу та виклав у соціальних мережах знімки рідного засніженого Харкова. Для довідки: сьогодні, 19 травня 2017 року, на чималій території України весна раптом поступилася своїми повноваженнями зимі й у Запорізькій, Полтавській, Харківській та Дніпропетровській областях, на фоні загального зниження температури, випав сніг.

Повертаючись до теплоти новинки від Сергія Бабкіна, варто одразу ж сказати, що мова у ній піде зовсім не про теплі пори року, а про тепло духовне. Робота «Привіт, Бог» розповідає про єднання людини із Всевишнім та нагадує слухачам, що Бог не живе у храмах, а постійно знаходиться зовсім поряд, допомагаючи людям та оберігаючи їх. «Даруй Бог нам освітлене зорями небо, все що сходить від тебе, збирає розгублене серце, лікує рани душі», – співає Сергій Бабкін.

Додамо, що свіжу композицію можна вільно послухати online, або придбати за допомогою iTunes.

Українська музика: Сергій Бабкін – Привіт, Бог

iTunes


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Наталія says:

    Дякую.Шикарна пісня,що надихає.Чекаємо нові шедеври

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *