Сергій Бабкін – Пробач
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Сергій Бабкін – Пробач (Сингл)

Один з учасників нещодавно возз’єднаного популярного дуету 5’nizza Сергій Бабкін готує для своїх прихильників новий сольний альбом під назвою «#неубивай», який стане послідовником виданої в 2013 році попередньої платівки «Сергевна» та десятим лонг-плеєм у дискографії виконавця загалом. Днями Сергій Бабкін вже оприлюднив у мережі перший україномовний сингл з майбутнього диску під назвою «Пробач», у роботі над яким йому допомагало багато знаних колег-музикантів, зокрема гітарист «Океану Ельзи» Владімір Опсеніца та клавішник й аранжувальник «ОЕ» Мілош Єліч. Окрім того, за продюсування майбутнього альбому взявся колишній продюсер «Океанів» Віталій Клімов, який підкинув Сергію нову ідею щодо використання в творчості більшої кількості електронних елементів.

Цікаво, що пісня «Пробач» вже виконувалася в 2012 році Сергієм Бабкіним спільно зі Святославом Вакарчуком, Дмитром Шуровим, Петром Чернявським, Максом Малишевим та вже згаданим Мілошем Єлічем у рамках проекту «Брюссель». Але зараз, за словами Сергія, цей трек постав перед слухачами у зовсім іншому світлі. «Зараз вона зазвучала по-іншому, адже тоді вона була виконана у більш електронному та роковому напрямку, а тут стала більш м’якою та ніжною завдяки чуттєвому сплетінню перкусії, скрипки, контрабасу, роялю та інших інструментів», – розповів автор.

Варто додати, що реліз майбутньої платівки «#неубивай» заплановано вже на березень 2016 року, та буде підкріплено міні-туром співака Україною з оновленою програмою.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *