Сергій Бабкін – Пробач (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Сергій Бабкін – Пробач (Кліп)

Одразу після релізу нового студійного альбому «#неубивай», світ побачила ще одна новинка від Сергія Бабкіна – відеокліп на пісню «Пробач». До слова, композиція «Пробач» є першим офіційним сингом зі згаданої платівки та була оприлюднена у соціальних мережах близько місяця тому. Сама ж пісня за фактом не є новою та виконувалася Сергієм спільно з лідером «Океану Ельзи» Святославом Вакарчуком, Дмитром Шуровим, Петром Чернявським, Максом Малишевим та Мілошем Єлічем у рамках музичного проекту «Брюссель».

Режисером свіжого кліпу «Пробач» виступив Максим Ксьонда, а операторську роботу виконали Володимир Шкляревський, Володимир Іванов та Євген Бублєй. Зйомки відео відбувалися у Києві наприкінці лютого 2016 року, тож кияни, напевно, з легкістю впізнають у ролику бібліотеку імені Вернадського та стадіон «Олімпійський», які за сюжетом перетворилися в іншу, дитячу реальність. За задумом команди, у кліпі «Пробач» звичний дорослий світ виявляється занадто нецікавим для дітей і вони, з сумом прощаючись із батьками, разом полишають його.

«Ми довго чекали на цю роботу, ще довше над нею працювали і, нарешті, сьогодні дуже раді поділитися нею з Вами», – написав на офіційних сторінках свого сольного проекту в Інтернеті Сергій Бабкін. Окрім того, на згаданих сторінках вже з’явився розклад туру на підтримку новопредставленого альбому «#неубивай», який стартує вже завтра в Південній Пальмірі. Слідкуйте за розкладом!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *