Сергій Бабкін – #неубивай
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Сергій Бабкін – #неубивай (Альбом)

Сергій Бабкін, відомий музикант, один з двох учасників знаного проекту 5’nizza, презентував новий, між іншим, вже десятий за ліком сольний альбом своєї дискографії під назвою «#неубивай». Саундпродюсером свіжої платівки виступив клавішник та аранжувальник «Океану Ельзи» Мілош Єліч, який одразу ж відмітив у своїх інтерв’ю, що, на його думку, цей диск вийшов дуже глибоким, естетично насиченим та цікавим, із відчутними вкрапленнями електроніки. Зазначимо, що даний реліз є другим студійним результатом спільної роботи Мілоша та Сергія.

Загалом альбом «#неубивай» вмістив у себе вісімнадцять авторських творів, частина з яких виконана російською мовою, а інша має україномовну лірику. Запис згаданої платівки Сергія Бабкіна відбувався на київській студії «Звукоцех», яка розташована на території кіностудії ім. О.П. Довженко. Дуже цікавим є той факт, що запис проходив у форматі live, тобто всі інструменти писалися одночасно, а не зводилися окремо, як це зазвичай буває. Сергій Бабкін зазначив, що на кожну пісню з платівки «#неубивай» знадобилося максимум три дублі, але більшість з них, все ж таки, вдавалося записати з першої спроби. Варто додати, що жіночий вокал нової платівки належить директору гурту та дружині Сергія – Сніжані.

«Ми з колективом ніколи до цього не писали альбом наживо. Тобто, дуже дивним було те, що ми ретельно готували його півтора року, а записали всього лише за два дні, а точніше за 25 годин. Особисто мені давно хотілося привнести у наше звучання трошки електронної стилістики. Тільки щоб це було акуратно, тонко й ненав’язливо. Сподіваюся, що зрештою так і вийшло», – розповів Сергій Бабкін.

Наразі виконавець зі своєю командою готується до великого туру «#неубивай», який розпочнеться вже 17 березня в Одесі. Окрім того, зовсім скоро відбудеться ще одна прем’єра від Сергія Бабкіна – світ побачить новий офіційний відеокліп на пісню «Пробач» з презентованого альбому. Не пропустіть!

Завантажити
iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *