Сергій Бабкін – Хто далі йде
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сергій Бабкін – Хто далі йде (Лірик-відео)

Коли закриваються одні двері, незмінно відкриваються інші – такі закони життя, а ще саме у цьому твердженні полягає основний сенс нового синглу Сергія Бабкіна «Хто далі йде». Це не просто композиція, а справжній маніфест, що закликає кожного відшукати свій шлях і пройти його до кінця, запалюючи лампочки ланцюгової реакції.

За словами Сергія Бабкіна, йому дуже хотілося нагадати цією піснею, що ми маємо думати як про тих людей, які чекають на нас попереду, так і про тих, хто залишився позаду на нашому життєвому шляху. «Вона про всіх тих, хто рухається вперед, прямує та шукає. Адже якщо навіть ти сьогодні не переміг, це ще зовсім не означає, що ти програв, бо той, хто йде вперед, обов’язково знайде свій шлях. Робота над композицією «Хто далі йде» видалася не простою, я почав придумувати мелодику куплета, якийсь гітарний брідж, але потім все перероблював. Зокрема, текст я переписував чотири рази. В одному з його варіантів я вирішив максимально заглибитися у закладену в приспіві ідею, ширше виразити її суть. Це вийшло дуже красиво, дуже глибоко, але мені здалося, що така пісня буде досить важкою для розуміння», – розповів Сергій Бабкін.

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Окрім самого студійного синглу, артист також оприлюднив у мережі ще й офіційне лірик-відео, охрестивши цю роботу справжнім маніфестом своєї душі. Основу ролика було відзнято на студії звукозапису 211 Recording Studio, тому не дивно, що аранжування, програмування та синтезатори – справа рук Віталія Телезина.

Українська музика: Сергій Бабкін – Хто далі йде

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *