Сергій Бабкін – Музасфера
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сергій Бабкін – Музасфера (Альбом)

Сергій Бабкін оприлюднив свій дванадцятий сольний альбом «Музасфера», який став для артиста першою цілковито україномовною платівкою. Реліз виконавця вмістив у себе тринадцять авторських треків, які наразі можна придбати за допомогою усіх популярних медіа-майданчиків, або ж, відсьогодні, послухати онлайн на сторінці YouTube.

«Цей альбом називається «Музасфера». Я би дуже хотів вірити, що в кожній людині є своя власна музасфера, своєрідна творча оболонка, аура… Для мене поняття музасфери означає мій особистий світ, моє сприйняття світу оточуючого та внутрішнього. Найважливішим в моєму житті є, звісно ж, сім’я, вона і є моєю музасферою. Це моя оболонка, в якій я наче ембріон у лоні матері – у ній тепло, комфортно, затишно і там тебе люблять», – каже Сергій Бабкін.

Звісно, з появою повністю україномовного лонг-плею «Музасфера», Сергій Бабкін не уникнув питань про мову виконання. «Коли я співаю українською мовою, у мене навіть голос по-інакшому звучить, з’являється інакша манера. Я не спеціально це роблю, воно просто є. Раніше я про це не думав, але мова дійсно впливає на твоє виконання, на те, що відбувається з твоїм голосом та звуком. Коли мене питають, а чого ти раптом написав пісню українською, я відповідаю, що це абсолютно нормально, бо я живу в Україні і я пишу пісні українською мовою. Що то за питання таке? Ви у болгарина не питали би, чому він співає болгарською?» – пояснює артист.

Концертна презентація платівки «Музасфера» відбулася у столичному Планетарії, де Сергій Бабкін прагнув максимально реалістично відобразити те, як створювався його власний музичний всесвіт під назвою «Музасфера».

Сергій Бабкін – Музасфера

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Класний альбом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *