Semmar – Віраж
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Semmar – Віраж (Сингл)

«Я не втрачаю ритм, скоріш за все втрачаю слух», – співають у новому синглі «Віраж» учасники столичної інді-поп команди SEMMAR, водночас спростовуючи власним співом дану заяву. Цікаво, що свою нову композицію музиканти створювали вже не у форматі тріо, як то було раніше, а у вигляді квартету, із Віталієм Домініченко на ударних. Відбувалася ця студійна робота на SoundPlant Studio, запис і зведення: Alex J Kramer.

«Я хотів би, щоб люди почули, що деякі рішення, які вони приймають – дивні. Але вони не самотні у своїх рішеннях. Багато речей, які ми робимо – нелогічні, їх важко пояснити. Ця пісня – підтримка для тих людей, які не завжди можуть пояснити свої вчинки», – розповідає фронтмен гурту Андрій Шатров.

«Це пісня про зміну, рух і різкий поворот у твоєму житті. Коли настає час змін і ти зупиняєшся та переосмислюєш себе», – прокоментував вихід пісні барабанщик гурту Віталій Домініченко.

«Це пісня про зрив масок. Це відмова від вигаданого образу – крок на шляху до подолання внутрішнього бар’єра. Людина втомилася хотіти бути кимось іншим. Цей меседж закладено і в назві пісні. Гра слів «віраж – віриш» – про те, що не все є таким, яким здається на перший погляд», – розповідає клавішниця SEMMAR Марина Новицька.

Додамо, що пісня «Віраж» стала першим оприлюдненим синглом з майбутнього міні-альбому команди, реліз якого заплановано на осінь поточного 2017 року. Якщо вірити офіційній сторінці у Твіттері, то під час роботи над нею учасники SEMMAR то кричали на все горло, то подумували сходити до церкви, а отримавши фінальний варіант треку, ледь не розплакалися на людях від крутизни його звучання. Вам, до речі, стримуватися зовсім не обов’язково.

Українська музика: Semmar – Віраж

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *