Semmar – Riesling
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Semmar – Riesling (Сингл)

Кияни з гурту Semmar порадували слухачів своїм новим, вже третім за ліком студійним синглом під назвою «Ріслінг», записаним на знаній тернопільській студії Шпиталь Рекордз за пілотування місцевого звукового гурту Лесика Omodada.

За словами музикантів, їхня нова, дещо меланхолійна композиція Riesling оповідає історію про те, як інколи може кардинально змінитися напрямок заздалегідь продуманої подорожі. Як життя може проходити повз тебе, розбиваючись своїми хвилями об цегляні мури химерних багатоповерхівок мегаполісу, за стінами яких лине буденна реальність. Лине, немов спеціально не помічаючи тебе. Мотив цього треку цілком може крутитися у вашій голові, коли у пустій квартирі ви буквально чуєте, як спливає час.

Як розповів нашому сайту вокаліст Semmar Андрій Шатров, нова композиція «Ріслінг» передує випуску першого повноформатного альбому гурту, реліз якого заплановано на весну 2016 року. «Ми вже фактично маємо на руках записану половину платівки, а найближчим часом знову концентруємося на студійній роботі. Як тільки наш дебютник побачить світ, ми дуже хочемо вирушити у тур містами України та вже навіть трохи плануємо його графік», – зазначив лідер гурту.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *