Semmar – Литовська
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Semmar – Литовська (Сингл)

Багато хто раціонально вважає зраду найбільш болісним вчинком одного з представників пари по відношенню до іншого. Але що робити, якщо цієї зради по факту не було, але друга половинка постійно бачить натяки на неї у найменших буденних дрібницях, порушуючи спокій та гармонію відносин? Цікаво, що з точки зору психології, така «надумана зрада» – це вірний шлях до згасання почуттів і, відповідно, до подальшого розставання. Саме про таку зраду, якої не було, і піде мова у свіжому синглі столичного інді-проекту Semmar під назвою «Литовська», у пісні, що пережила трансформацію від акустичного звучання до повноцінної роботи.

«Пісня «Литовська» – це перша емоція, яку ти відчуваєш, коли вже повірив у зраду, подумки відправив подалі і її, і себе. Це той момент, коли ти уявляєш собі, як твоїй коханій добре з іншим, і навіть не розумієш, що насправді все ок. Адже ніхто нікого не зраджував. Проте, навіть дізнавшись, що зради не було, ти не можеш позбутися негативних емоцій – як і твоя половинка, яку підозрювали у такому вчинку», – розповідає автор пісні та за сумісництвом вокаліст Semmar Андрій Шатров.

Від себе додамо, що новинка від Semmar постає перед слухачем у вигляді доволі динамічного музичного продукту, який за своєю природою має схожість, наприклад, із кінострічкою, і не тільки через драматизм сюжетної лінії. Структура треку так само має чітку логічну побудову із виразною гітарною кульмінацією наприкінці, що не дозволяє слухачеві втратити відчуття постійного руху – можливо саме цей рух мали на увазі музиканти формації, називаючи ревнощі шляхом у нікуди.

Запис «оди міфічній зраді» проходив на студії «НаХатіРекордз» під наглядом київського звукорежисера Alex J Kremera. Даний сингл увійде до переліку треків нового ЕР колективу, вихід якого запланований на останню декаду осені поточного року.

Українська музика: Semmar – Литовська

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *