Semmar – Де
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Semmar – Де (Сингл)

Слідом за нещодавно оприлюдненим треком «Станіслав», учасники молодого столичного гурту Semmar презентували свій наступний сингл під назвою «Де». Запис свіжої композиції відбувався на тернопільській студії «Шпиталь Рекордз» у співпраці з місцевим гуру Лесиком Omodada. Варто додати, що і сам Лесик нещодавно представив широкому загалу свою сольну творчість – міні-альбом під назвою «Кімнати», з яким ви також можете ознайомитись на нашому сайті.

«Ми досить довго шукали потрібні аранжування і звук, які змогли б занурити слухачів у цей особливий музичний серфінг, аж доки не стихнуть останні ноти. Але навіть тоді ця особлива подорож неодмінно триватиме. Пісня «Де» про постійний пошук. Про пошук у маленьких клубах, на підйомах до найвищих вершин, пошук під час гортання сторінок книжки на порожніх платформах і відповідаючи на месенджер у темноті», – розповів «Нотаткам» вокаліст Semmar Андрій Шатров.

Тепер, після видання другого синглу під назвою «Де», учасники Semmar обіцяють взятися за створення свого першого повноформатного альбому, а також вже формують живу електро-акустичну програму.

[fap_track id=”7423″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *