Semmar – Босфор
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Semmar – Босфор (Альбом)

З моменту першої спільнозірганої ноти музикантами столичного інді-гурту Semmar минуло цілих три роки, як от, настав момент, коли його учасники підходять до логічного, але від того не менш відповідального етапу своєї творчої діяльності – презентації дебютної платівки. Саме сьогодні, 22 квітня 2016 року, колектив готовий поділитися з усіма вітчизняними меломанами своїм дебютним повноформатним лонг-плеєм, що отримав назву «Босфор».

Платівка, названа на честь протоки між Європою і Малою Азією, вмістила в собі дев`ять авторських електро-акустичних треків, поєднаних однією концепцією майже фантастичних мандрів, у яких, не помічаючи кордонів, слухач-мандрівник прямує за музикантами-екскурсоводами, минаючи точки на світових мапах задля фінальної зустрічі на берегах Босфору.

Вокаліст Semmar Андрій Шатров зазначив, що кожна пісня платівки «Босфор», за задумом її творців, має самостійно існувати в середині слухача, функціонувати та навіть знаходити свій подальший розвиток. «Ми пишемо пісні, які з часом починають жити своїм життям. Три четверті композицій альбому об’єднані однаковим звуком. Звісно, є крок вправо і вліво, крок назад, і навіть крок вперед. Але загалом, саме ці 9 пісень мають спільний концепт – як звуковий, так і тематичний», – розповів «Нотаткам» Андрій.

Саунд-продюсером альбому «Босфор» виступив знаний тернопільський звуковий майстер Лесик Omadada, який, до речі, разом зі своїм проектом TikTu скоро знову завітає до столиці задля виступу на цьогорічному «Книжковому Арсеналі» (21.04 о 20:30). Ну а музиканти Semmar наживо презентують громаді свою нову платівку вже 20-го травня на великому сольному концерті у київському концерт-холі Mezzanine. Не пропустіть!

ЗавантажитиSemmar – Босфор

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *