SECRET FOREST – Океани
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

SECRET FOREST – Океани (Кліп)

Учасники гурту SECRET FORÉST (переможці глядацького голосування фестивалю Leopolis Jazz), заспівали про розбиті серця у новому синглі «Океани».

Гурт SECRET FORÉST розпочинає рік новим синглом, у якому музиканти висвітлюють таку близьку для багатьох тему самотності, проте з ноткою надії.

За словами музикантів, кожен з нас проживає свою історію. «Часом ця історія про біль та про миті, коли серце розбивається як хвилі океану об скелю. Ми потопаєм в самотності, нерозумінні та невзаємності, відчуваємо себе розгубленими й не знаємо, що робити далі. Та навіть тоді, глибоко всередині нас живе надія. Надія на справжні та щирі взаємні почуття. І ми знову і знову продовжуємо шукати…

Можливо, нам доведеться ще раз зустрітись з розчаруванням. Та скільки б разів ми не проживали подібний досвід, внутрішній компас все ж приведе нас до щастя. Нехай ця пісня стане нагадуванням, що надія сильніша за страждання, і що любов обов‘язково трапиться. Запрошуємо зануритися в глибину разом з нами!».

SECRET FORÉST – інді-гурт, створений у 2017 році у Львові. У 2021 році стали переможцями глядацького голосування на Leopolis Jazz Fest (Street music). Є фіналістами телепроекту «Українська пісня» і активні учасники мандрівного фестивалю «З країни в Україну», ініціатори благодійних заходів для геріатричних пансіонатів та дитячих будинків у різних куточках України.

Особливістю гурту є використання у піснях сакральних текстів на санскриті, а також розвиток нового музичного напрямку – soundhealing (звукотерапія).

SECRET FOREST – Океани
Facebook
YouTube

SECRET FOREST – Океани

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Natali says:

    Коли вже можно скачать в форматі мр3, щоб слухати

  2. Наталя says:

    гарна пісня, але не має можливості десь її скачать, нажаль. Чим більше б вона звучала на просторах, тим популярніша б була

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *