Synecdoche Berlin – Разом до мети
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Synecdoche Berlin – Разом до мети (Сингл)

Напередодні офіційного старту чемпіонату Європи з футболу, залишитись осторонь цієї події не можуть і музиканти, поєднуючи творчість і спорт. Саме так, зокрема, нещодавно сталося з молодим київським рок-гуртом Synecdoche Berlin, який на підтримку національної збірної України написав і оприлюднив свій новий студійний сингл під назвою «Разом до мети».

До речі, колектив Synecdoche Berlin, або просто S:B, приймав участь в офіційній церемонії від’їзду збірної України на Євро, яка проходила 22 травня на столичній Софіївській Площі. «Пісню «Разом до мети» ми написали на прохання всіх тих, хто всім серцем вболіватиме за нашу збірну на Євро 2016. У найпершу чергу ми хотіли підняти дух нашої команди і донести, що єднанням та спільними зусиллями ми здатні вершити великі справи. Обіграти Польщу, Німеччину? Чому ні? Головне вірити в себе!» – зазначили музиканти.

Додамо, що саме сьогодні, 10 червня 2016 року, офіційно стартує Євро 2016 матчем між збірними Франції та Румунії, який відбудеться на Паризькому стадіоні «Стад де Франс» о 22:00 за київським часом. Ну а наші хлопці розпочнуть змагання вже за два дні, 12 червня, очною зустріччю з грізним суперником – збірною Німеччини.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *