Synecdoche Berlin – Разом до мети
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Synecdoche Berlin – Разом до мети (Кліп)

Зі трошечки зіпсованим футбольним настроєм, але з ще більш зміцнілою підтримкою нашої збірної, представляємо вам новий відеокліп київського гурту Synecdoche Berlin до треку «Разом до мети». Ця робота, яка цілком і повністю присвячена підтримці збірної України на Євро 2016 у Франції, була нещодавно оприлюднена у якості інтернет-синглу, про який ми вже згадували на «Нотатках», а наразі отримала і своє візуальне втілення. Режисер свіжого кліпу: В.Осаула.

У кліпі на пісню «Разом до мети», видану відомим лейблом Moon Records, було задіяно неймовірну кількість людей – більше тисячі студентів із найрізноманітніших ВУЗів України. Додамо, що сама команда Synecdoche Berlin також утворилася на базі одного зі столичних університетів близько двох років тому. Колектив було сформовано студентами Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ), що вирішили тоді об’єднати свої творчі зусилля в єдине ціле задля того, щоб втілити у життя власні музичні ідеї та задуми.

Повертаючись до основної теми роботи «Разом до мети» – футболу, варто відмітити для тих, хто з певних причин пропустив вчорашню гру, що наша збірна у дебютному для себе поєдинку на Євро таки поступилася грізній команді Німеччини з рахунком 0-2. Тим не менш, доля виходу до наступного раунду змагань все ще знаходиться у руках, чи то ногах, наших футболістів. Вже за три дні збірна України проведе спаринг з командою Північної Ірландії, а 19 червня поміряється силами зі збірною Польщі. Учасники гурту Synecdoche Berlin дуже сподіваються, що їхня нова робота хоча б на якусь, хай невеличку часточку, здатна збільшити рівень наснаги та мотивації наших спортсменів у наступних іграх.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *