SAYMER - Кажи
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

SAYMER – Кажи (Відео)

Нова композиція виконавця SAYMER презентує поєднання чуттєвого та душевного голосу зі скрипкою, які перетворюються на мелодійний рок. Реліз відбувся 7 квітня 2023 року. Відчуття емоцій та чуттєвість в цій пісні – незмінні ознаки творчості артиста. «Альтернативний рок з елементами класики», – так описує свій жанр співак.

«Кажи» – про втрату віри у себе та прохання підтримки від тих, кому дійсно дорогі. SAYMER висловлює свої емоції та почуття, надаючи слухачам можливість знайти відгук у власному житті та надихнутися.

SAYMER - Кажи

«Моя музика – супровід на шляху самопізнання», – каже виконавець.

Автор проекту – 20-річний Віталій з Кривого Рогу. Професійний скрипаль та співак, який знаходить натхнення у життєвих історіях та досвіді. Це допомагає йому створювати музику, яка стає прекрасним супроводом на шляху до самопізнання. Завдяки своїй скрипці та вокальним навичкам SAYMER створює звучання, яке змушує слухачів залишатися у захопленні та відчувати кожну ноту пісень.

SAYMER – Кажи
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Наталія says:

    Дуже подобається творчість талановитого молодого артиста. Пісня дуже емоційна, чутлива, до самої глибині душі. Бажаю творчох успіхів, щастя та миру. Дякую за творчість.

  2. Богдан says:

    Дуже круто, мені сподобалось, молодець

  3. Ірина Соколова says:

    Чудова пісня! – бентежить і дарує споій водночас…, виймає серце і дає надію, сум і посмішка, як хмари і сонце… Оранжировка – СУПЕР!!! ДУЖЕ КЛАСНО І ПРОФЕСІЙНО! ДЯКУЮ !!! Бажаю НАТХНЕННЯ, Творчого ЗРОСТУ та УСПІХІВ!!! Чекаю нових ХІТІВ! 👍❤️🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *