Say It Loud – Там, де ми
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Say It Loud – Там, де ми (Сингл)

Молодий львівський рок-гурт Say It Loud! презентує свій новий студійний сингл «Там, де ми», який за своєю суттю є українізованою версією композиції The Place We Are з майбутнього ЕР. Робота над новинкою проходила на знаній тернопільській студії звукозапису «Шпиталь Рекордс».

«Головною ідеєю роботи «Там, де ми», було обрано заклик полюбити своє життя! У пісні йдеться про людей, що не помічають краси навколо, людей, що не використовують тих можливостей, які є зовсім поруч, людей, що витрачають свої сили на заздрощі, скарги чи просте очікування чогось невідомого, замість рішучих дій в сторону змін для покращення власного життя», – розповідають читачам «Нотаток» музиканти.

Сингл «Там, де ми» – частинка майбутнього міні-альбому Say It Loud!, реліз якого має відбутися вже до кінця літа. Тому сьогодні усі зусилля колективу спрямовано саме на його запис, зведення і подальшу презентацію. Окрім того, не за горами і літні фестивальні виступи, тож учасники формації запрошують усіх охочих приєднуватись до офіційних сторінок у соціальних мережах, ловити наступні новинки і стежити за цікавими моментами з життя Say It Loud!

Українська музика: Say It Loud – Там, де ми

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *