Сашко Деінде – Думка в голос
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сашко Деінде – Думка в голос (Сингл)

Молодий музичний лейбл сучасної музики Rookodill’a сьогодні презентує загалу свого нового артиста – Сашка Деінде, та його перший двотрековий сингл «Думка в голос».

«Думка в голос» – це максі-сингл, з якого починається сольна історія учасника гурту «Сальто Назад» Сашка Деінде. Сашко – учасник гурту «Сальто Назад» (гітарист, створює аранжування), який останні три роки працював над створенням нової самобутньої української музики. Цікаво, що ця музика не створювалась навмисно, а виходила сама собою в процесі вигадування музичних вправ для дітей (Сашко викладає дітям гру на гітарі). Тексти до пісень також з’явились швидко та спонтанно.

Фінальною нотою у створенні цього макси-синглу можна вважати подорож до Гонконгу у складі гурту «Сальто Назад». Сашко грав свої пісні на вулицях Гонконгу та спостерігав як на них реагують люди різного віку, національностей та професій.

Максі-сингл, окрім титульного треку «Думка в голос», всістив у себе ще одну композицію під назвою «Джеб». Сам Сашко прокоментував цей реліз дуже стисло: «Бабуся Мозес сказала б, що це примітивно». А що скажете ви?

Українська музика: Сашко Деінде – Думка в голос

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *