Саша Чемеров - Замість Мене
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Саша Чемеров – Замість Мене (Кліп)

Саша Чемеров презентував свою нову роботу під назвою “Замість мене”, створену, за словами виконавця, у стилістиці романтичного гранжу. Цікаво, що це перша композиція, автором якої не виступив сам співак – її написав Олександр Філоненко. Автор звернувся до Саші приблизно через місяць після початку активної фази війни і сказав, що чує саме його голос у новоствореній пісні. Після ознайомлення, Саша Чемеров одразу ж відчув, що це “його пісня”.

Після того музикант дещо переробив мелодію та замінив кілька слів. Запис треку відбувся дуже швидко, а його зведенням займався барабанщик “Димної Суміші” Олег Федосов.

Маючи на руках готову записану пісню “Замість мене”, у Саші виникла думка щодо зйомки кліпу до неї. Почтатково була ідея створити анімаційне відео, з якою співак звернувся до свого друга Георгія Винокурова, але після численних відкинутих варіантів сюжетної лінії, Гоша запропонував інший задум – зняти відео за допомогою тепловізора. І це було стовідсоткове влучання у ціль.

Саша Чемеров: “Я звернувся за допомогою до штабу “Азова” і вони позичили нам тепловізор. Тож ми з моїми львівськими друзями Анною і Валерієм Стратюками відзняли це відео за два дні. Головна ідея ролику полягає у тому, що кожен українець, чи то у мирній місцині, чи на окупованій території, — фактично знаходиться під прицілом. Ми всі наразі у небезпеці і маємо про це пам`ятати”.

Саша Чемеров – Замість Мене

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *