Саша Чемеров - Сльози
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Саша Чемеров – Сльози (Відео)

Співак та музикант Саша Чемеров поділився новою чуттєвою піснею «Сльози», де йдеться про важливість відпускати свої емоції. Широка аудиторія знає Сашу Чемерова як успішного музиканта, композитора, продюсера і лідера команд The Gitas та «Димна Суміш». Свіжий трек став тринадцятим сольним синглом артиста.

До пісні також долучено тематичне mood відео, що влучно підкреслює настрій композиції. У прес-релізі зазначено, що «Сльози» — про силу кохання, про те, як важливо вміти відпустити все те, що може завдавати біль, про те, що дуже важливо рухатися вперед, лишаючись самим собою не зважаючи на обставини.

Саша Чемеров - Сльози

За допомогою даної роботи Саша Чемеров прагнув донести, що сьогодні сльози не є проявом слабкості, а навпаки – є показником сили, адже якщо ти можеш відпускати свої емоції, це допомагає жити у гармонії зі своїм Я та є ознакою душевної рівноваги.

Як розповів автор, його пісня – це сльози сильного чоловіка або сильної жінки. Вона нагадує про те, що які б труднощі не мали би місце у житті, все матиме щасливий фінал, адже світло сильніше за темряву, а життя за смерть.

«Сльози не є проблемою, головне — вміти знаходити сили втішитися. Аби впоратися з болем, треба його прожити», – коментує Саша Чемеров.

Саша Чемеров – Сльози

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *