Саша Чемеров & Сіверські Клейноди - Щедрий Че
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Саша Чемеров & Сіверські Клейноди – Щедрий Че (Кліп)

Відомий музикант Саша Чемеров спільно з Академічним ансамблем під назвою «Сіверські клейноди» оприлюднили власне не традиційне бачення «Щедрика», на яке вплинули сьогоденні реалії війни. Разом із піснею також було презентовано офіційний кліп до неї.

Саша Чемеров зауважив, що робота «Щедрий Че» не є класичною інтерпретацією «Щедрика» Миколи Леонтовича в єдиній стилістиці, а є сумішшю декількох різних жанрів, серед яких поп, фолк, рок та навіть дум.

Продюсуванням кліпу займався Саша разом із барабанщиком команди «Димна Суміш» Олегом Федосовим. За задумом, у відео його творці прагнули передати настрій свята, український містицизм та власну громадянську позицію. У кадрі можна побачити, як герої перемагають алегоричного монстра за допомогою коктейлів Молотова, прикрашений наче новорічна ялинка танк, мужніх воїнів, автентичні костюми, тощо.

Саша Чемеров & Сіверські Клейноди - Щедрий Че

Автори роботи «Щедрий Че» зазначили, що загалом культура є надважливим інструментом для будівництва здорового суспільства, а в сьогоденних військових умовах вона взагалі перетворилася на повноцінну зброю проти ворога. «Слухайте українське, підтримуйте нашу культуру», – закликали музиканти меломанів.

Додамо, що «Щедрий Че» присвячується першій окремій танковій Сіверській бригаді, яка у лютому та березні минулого року боронила Чернігівщину, а наразі захищає нашу країну на інших фронтових ділянках.

Саша Чемеров & Сіверські Клейноди – Щедрий Че

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *