Саша Чемеров - Полями
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Саша Чемеров – Полями (Кліп)

Саша Чемеров презентував свій дев’ятий за ліком сольний сингл під назвою «Полями». Ця робота є сповіддю людини, яка прокидається після довгого страшного сну, усвідомлює власне Я та стає на шлях любові.

За словами автора, головним героєм роботи «Полями» фактично є кожен українець, який із початком повномасштабної фази війни опинився в алегоричному окопі, при чому як перебуваючи на передку, так і в тилу. Він бореться зі справжньою машиною смерті, яку у відео уособлює танк Т-80 забійною масою сорок шість тон. До реалізації головної ідеї кліпу було долучено військових ЗСУ — піротехніків, механіків-водіїв танку, командирів окремих батальйонів.

Режисером кліпу «Полями» виступив Микита Квасніков, продюсером – Коля Серга.

«Я добре пам‘ятаю, як вона народжувалася… Як вона стрягла сльозами в горлі. Як тоді так і зараз ця пісня веде мене полями, де моє коріння топчуть танки страху, де горить пшениця мого дитинства, а дим застеляє серце… «Полями» – це сповідь, це усвідомлення себе, це віра, надія та любов, проявленні в констатації їх відсутності. Пісня надважлива для мене та моєї самоідентифікації.

Я хочу подякувати всій команді та кожному окремо, це сталося завдяки вам! Коля Серга дістане чорта з пекла та змусить працювати на Бога. Микита Квасніков наважився структурувати складні сенси та емоції в короткий метр. MakeUp від Джулії Мельник до сказу налякав моїх близьких та друзів.

І на останок, я хочу подякувати тобі, мій уважний слухач та глядач, що дозволяєш мені не розважати себе, а ділитися найдорожчим. Слава Україні та її Героям!» – коменує Саша Чемеров.

Саша Чемеров – Полями
Стрімінгові платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *