Саша Чемеров Кращий з Кращих
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Саша Чемеров – Кращий з Кращих (Сингл)

Саша Чемеров (ех-«Димна Суміш», The Gitas) оприлюднив у мережі нову композицію «Кращий з кращих», яку він присвячує трагічним подіям Революції Гідності, а також загиблому у харківському теракті юнаку Дані Дідіку.

Цікаво, що початково цей трек Саша Чемеров оприлюднив ще у 2014 році, але тоді композиція буквально загубилася серед великої кількості інфоприводів, пов’язаних із військовими діями, тому музикант вирішив прибрати її з публічного доступу.

Саша Чемеров – Кращий з Кращих

Як зазначив сам автор, ідея, яку він закладав у пісню «Кращий з кращих», скоріше за все мала «настоятися», адже, можливо, вона трохи випереджувала час. І от, новою датою релізу було обрано 18 лютого 2022 року, адже саме 18 лютого 2014 року розпочалися найзапекліші протистояння між силовиками та мітингувальниками.

Окрім того, із цією роботою Саша Чемеров долучився до проекту «Так працює пам’ять», у рамках якого вітчизняні виконавці власними композиціями вшановують пам’ять Дані Дідіка – хлопця, який загинув під час теракту на харківському Марші Єдності у 2015 році.

Слова та музика: Саша Чемеров. Анімація: Георгій Вінокуров.

Саша Чемеров – Кращий з Кращих
Слухати чи придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *