Саша Чемеров – Кохання До Смерті
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Саша Чемеров – Кохання До Смерті (Сингл)

Саша Чемеров, знаний у якості фронтмена гуртів The Gitas і «Димна Суміш», презентує першу пісню «Кохання до Смерті», створену в рамках його нового сольного проекту.

За словами автора, у пісні «Кохання до Смерті» йдеться про втому від любовних драм. У ній виконавець прагнув відтворити особливий душевний стан за допомогою простих на перший погляд образів, слів і мелодики. Стилістику композиції Саша Чемеров визначив як суміш романтичного інді-року та хіп-хоп бітів.

«На сьогоднішній день маю ідею писати композиції, які не будуть випереджувати час і не будуть занурювати у минуле, а навпаки – які відображали би актуальні для мене речі саме тут і зараз. Але цей проект є незвіданим не тільки для вас, але й для мене самого. У цьому році я планую видання трьох синглів та EP, в тому числі декількох фітів і відеоробіт, а ще планую виступи», – анонсував Саша Чемеров у соціальних мережах.

Цікаво, що до появи сольного проекту Сашу підштовхнув карантин. Минулого року він прилетів в Україну всього лише на якихось десять днів, а через пандемію залишився надовго. Втім, сидіти склавши руки – не найкращий варіант для творчої людини, тому музикант і вирішив заснувати нову формацію, експериментуючи з популярною музикою для широкого загалу.

Саша Чемеров – Кохання До Смерті

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *