Sasha Boole - Vol. 1
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Sasha Boole – Vol. 1 (Альбом)

Пропонуємо вашій увазі ще одну музичну цікавинку з міста Чернівці – дебютний альбом українського фолк-співака Саши Буля (Sasha Boole) під назвою “Vol. 1“. Олександр власноруч пише музику, тексти, співає, а також грає на губній гармошці та акустичній гітарі. У записі першої студійної платівки йому допомагали одні з кращих чернівецьких музикантів, серед яких був гітарист кантрі-гурту “Nebraska” Андрій Пилат, екс-барабанщик гурту “Серцевий Напад” Олександр Макарчук, бас-гітарист Дмитро Фєльдман і гітарист Роман Слупецький.

Одинадцять композицій дебютного альбому виконавця стилістично межують із блюзом, кантрі, фольком (не фольклором) та іншими стилями, утворюючи в купі досить різноплановий музичний продукт, що може стати відкриттям для шанувальників досить різних напрямків музики та й просто меломанів. Адже такою і має бути перша платівка – чимось накшталт плацдарму для майбутньої творчості, дякуючи якій музиканти коректують і доробляють власний стиль, харизму та напрямок. Саме тому для диску було обрано назву “Vol. 1“, що символізує різнобічність представленого матеріалу.

Sasha Boole, маючи за плечима філологічну освіту, досить велику увагу приділяв текстам пісень, що також різняться своєю тематикою і настроєм, намагаючись створити максимально концептуальний і доречний матеріал, що у дуеті із дещо півзабутими американським кантрі-мотивами створили би щось по-справжньому нове і свіже. Саме національна фолькова музика народу Америки надихає і підштовхує Олександра у його творчих починаннях, які розпочалися з імпровізації на дарованій губній гармошці. Саша зазначав, що потяг до музики він відчував у себе з самого дитинства, мугикаючи собі повсякчас під ніс різноманітні мелодії й мотиви. Пройшовши шлях від тінейджерського періоду рок-н-роллу до більш дорослого фолк-напрямку, виконавець наразі готовий представити слухачам свій творчий доробок з одинадцяти композицій, зібраних у одній платівці.

Зазначимо, що диск виглядає також дуже цікаво і багатообіцяюче, адже кожна обгортка зі ста платівок музиканта була вироблена виключно вручну і має ексклюзивний дизайн.

Українська музика: Sasha Boole – Vol. 1

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *