Sasha Boole - Survival Folk
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sasha Boole – Survival Folk (Альбом)

Чернівецький кантрі/фолк виконавець Sasha Boole завершив роботу над своєю другою студійною платівкою, що отримала назву «Survival Folk» (англ. – фольк-виживання), та презентував накопичений матеріал слухачам, виклавши його для вільного прослуховування у всесвітню мережу. Новий альбом співака налічує одинадцять авторських композицій, які тематично продовжують одна одну, складаючи у фіналі одну велику історію самотності, приреченості та каяття.

Цікаво, що запис і зведення «Survival Folk» відбувались у зоні екологічного лиха – у місті Калуш. Прим.: У результаті діяльності хімічних підприємств у Калуському районі, а також неналежної їхньої подальшої ліквідації, було завдано масштабних екологічних збитків величезній місцевій території, що спричинює численні осади землі над неробочими шахтами, руйнування споруд і комунікацій, а також засолення та токсикацію місцевих вод. Наразі ця проблема постає ще більш гостро, адже з кожним днем збільшується вірогідність потрапляння цієї небезпечної води у місцеві річки із подальшим її розповсюдженням далеко за межі Калуша.

Саме така майже пост-апокаліптична навколишня атмосфера неабияк сприяла запису нової платівки, гармоніюючи та підкреслюючи найважливіші аспекти загальної тематики альбому. Робота над матеріалом проходила на «одному диханні», з мінімальним використанням записуваних дублів та цифрових технологій при його зведенні. Саундпродюсерами свіжого альбому виступили Bob Fanzidon та Олександр Істратій.

Левову частину представлених на диску композицій Sasha Boole написав під час минулого зимово-весняного туру містами України та закордону. Наразі співак ретельно сплановує своє нове концертне турне, у яке він незабаром вирушить на підтримку новопрезентованого альбому «Survival Folk». Слідкуйте за новинами та анонсами від музиканта.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *