Sasha Boole – Golden Tooth
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sasha Boole – Golden Tooth (Альбом)

Чи не для кожного артиста видання нового повноформатного альбому можна символічно порівняти з вклеюванням наступної фотографії у паспорт. Для того щоб більше впізнати людину, всі ці фото, часто кумедні або відверто неідеальні, варто переглядати послідовно одна за одною, так само і з музичними релізами. Не зважаючи на те, що за життя у паспорт можна вклеїти лише три фото, виконавців у кількості новинок ніхто не обмежує, а навпаки, численні прихильники повсякчас мотивують та підтримують у виданні чи не кожного релізу.

Якщо вже проводити подібні паралелі, то для чернівецького виконавця на псевдо Sasha Boole (Олександр Буліч), його свіжий лонг-плей під назвою Golden Tooth міг би стати третьою фотокарткою у документі, а в реальності зайняв сходинку №3 у переліку повноформатних альбомів артиста. Вже зараз можна стверджувати, що Golden Tooth є доволі знаковим релізом для Саші, адже він якнайкраще демонструє невпинний ріст музиканта, його пошук все нових і нових музичних площин у рамках інді-фолк стилю та вдале віднаходження нових чи мало використовуваних раніше настроїв пісень. І це можна сказати навіть не беручи до уваги трансформацію проекту у тріо та перехід до більш електричного, подекуди рокового звучання. Загалом платівка вмістила у себе дев’ять авторських творів, робота над якими тривала протягом останніх трьох років, вісім з яких є англомовними роботами + один україномовний трек про Бреда Пітта, який, не зважаючи ні на що, врятує цей майже безнадійний світ.

Варто додати, що за 3 години після релізу, альбом від Sasha Boole зайняв 4 місце в українському Apple Music, а за ніч Golden Tooth піднявся на 2 місце в iTunes Top 200 Releases Ukraine All Genre Chart. Тож не будемо псувати цю статистику і надалі!

Українська музика: Sasha Boole – Golden Tooth

Google Play
Apple Music


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Alex says:

    чудовий альбом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *