Sasha Boole – Dupa Deputata
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sasha Boole – Dupa Deputata (Сингл)

У продовження заданої сьогоднішньої теми виборів і депутатів, з радістю презентуємо вам нову пісню буковинського співака Саші Буля під назвою Dupa Deputata. Свіжа композиція була оприлюднена днями у якості інтернет-синглу та стала доступною для вільного завантаження всім охочим меломанам.

Автором музики та слів вже характерно для себе виступив сам Sasha Boole. Записували ж новий трек Dupa Deputata у живому live-форматі на калуській студії звукозапису PPB Records за допомоги Богдана Мельника (він же Bob Fanzidon).

На відміну від минулого альбому виконавця Survival Folk, новий трек не характеризується особливою похмурістю та зайвою серйозністю, хоча в ньому і розповідається історія про простого українського політика, що цілком могла статися у реальному житті. У пісні Dupa Deputata йдеться про типового можновладця, який з початком війни вже сидів на валізах для втечі за кордон, але його друзі та однопартійці запевнили його у тому, що це лише додаткова відмазка, яку народ точно схаває. Погано живеться – війна, низькі зарплати – війна, крадуть гроші – війна… Та й дійсно, схавали. Але за сюжетом пісні справедливість все ж таки настала і депутата занапастила його важка п’ята точка. Ми ж, у свою чергу, в реальному житті також сподіваємось на справедливість, але справедливість більш гуманну – в першу чергу на прийдешніх виборах. Тож будь ласка, кілька разів подумайте, за кого будете голосувати, адже як ми знаємо, світова історія циклічна та часто-густо має властивість повторюватись.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *