Sasha Boole – Дорога
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Sasha Boole – Дорога (Кліп)

Ви знаєте багато виконавців, які, вирушивши знімати свій новий офіційний відеокліп, використали згодом для його музичного оздоблення не студійний запис обраної пісні, а записану під час подорожі live-версію композиції під гітару? Я особисто ні. Але коли мова йде про чернівецького співака Сашу Буля (Sasha Boole), здивування, зазвичай, втрачають притаманний самим собі ефект несподіваності.

Отже, до вашої уваги новий атмосферний відеокліп на пісню «Дорога», який став офіційним трейлером документального фільму Dustards, що вийде наприкінці березня 2016. Режисером відео виступив Стас Гуренко, художником-постановником став Володимир Черемис, а операторський квартет, окрім Володимира Черемиса, доповнили Олександр Попко, Сергій Дозер та Ігор Богданович. Зйомки проходили під час мотоциклетних мандрів від Києва до Закарпаття та закарбували справжню атмосферу дорожньої романтики, вінтажні байки та міцні дружні відносини.

Щодо самої пісні «Дорога», то вона увійшла до списку треків останньої студійної платівки Саши Буля під назвою Survival Folk, яка завжди доступна для ознайомлення на нашому сайті. «Ця композиція з розряду тих, яким довелося чекати свого часу, адже вона була написана мною ще до видання першого альбому, а увійшла тільки до другого. Ба більше – мені здається, що справжнє розуміння цього твору приходить до мене тільки зараз», – зазначив Sasha Boole.

Додамо, що нещодавно Sasha Boole оприлюднив перелік своїх найближчих живих виступів, тож якщо у вас виникне бажання послухати виконавця наживо, слідкуйте за анонсами у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *