Санмай - З нами (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Санмай – З нами (Сингл)

Музиканти молодого луцького гурту «Санмай» поділились із слухачами першою частинкою свого дебютного EP-релізу – композицією під назвою «З Нами» та її радіо версією. Оскільки робота над міні-альбомом наразі ще триває, учасники гурту пообіцяли вже найближчим часом оголосити остаточну дату його довгоочікуваної презентації.

Пісня «З Нами» стане одним з п’яти треків майбутнього EP, записаних на студії Романа Сороки, який відомий своєю співпрацею із Сашком Положинським, «Фіолетом», Ot Vinta, «Ріплей» та багатьма іншими вітчизняними виконавцями. Музиканти «Санмай» розповіли, що у своїй дебютній платівці вони вдосталь поексперементували зі стилями та музичними настроями, а представлена композиція «З Нами» якнайвдаліше відображає її загальну концепцію. До того ж хлопці неодноразово відмічали успіх цієї пісні у слухацьких колах, тож не в останню чергу і через цей факт, першим синглом EP було обрано саме згадану композицію.

«Одне з найглобальніших завдань у житті кожної людини – гідно пройти свій шлях від початку до кінця, але часом буває ще важче просто віднайти його. Справжній герой ніколи не зголошується на оточуючі умови, а неодмінно починає вести власну надважливу боротьбу. Композиція «З нами» за своєю суттю є автобіографічною. Вона є своєрідним підсумком та узагальненням пережитого нами, усвідомленням проробленої роботи, та новою віхою творчого життя колективу», – розповів вокаліст гурту «Санмай» Сергій Гнатюк.

Додамо, що назва луцької формації запозичена зі східної філософії та означає цілковиту зосередженість на якомусь одному процесі і повну відсутність будь-яких інших думок.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *