Санмай – Сум
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Санмай – Сум (EP)

Коли «Сум» приходить на зміну «Шуму»: лучани з гурту «Санмай» презентували свій другий офіційний EP-реліз у 2015 році. Як ви вже могли здогадатися з першого речення, новий міні-альбом отримав назву «Сум» та вмістив у себе три авторські композиції, написані у найрізноманітніші періоди творчої діяльності молодого колективу.

Робота над представленим матеріалом вже характерно для хлопців проходила на студії Романа Сороки у період з жовтня 2015 року і до недавнього часу.

За словами музикантів, вони вирішили обрати для оприлюднення саме ці три композиції через те, що вони резонують між собою особливим меланхолійним настроєм, характерним для зимового періоду. Так само як і попередній EP, «Сум» концептуально поєднано загальним тематичним напрямком , до чого завжди прагнуть музиканти «Санмай».

Як розповів «Нотаткам» фронтмен гурту Сергій Гнатюк, вже починаючи з січня 2016 року «Санмай» продовжить роботу над новим матеріалом, який з часом складеться у перший повноформатний альбом формації. До того ж музиканти незабаром планують здійснити міні-тур клубами України (зима-весна), а також велике фестивальне літо наступного року.

Окрім того, учасники гурту презентували вчора ще одну новинку – перший офіційний відеокліп на пісню «Ти помреш від нікотину», але про це читайте вже в нашій наступній публікації.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *