Санмай - Шум
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Санмай – Шум (EP)

Як і обіцяли слухачам музиканти луцького гурту «Санмай», через деякий зовсім нетривалий час після оприлюднення дебютного синглу «З нами», про який ми вже згадували раніше на нашому сайті, світ побачив і перший студійний EP колективу під назвою «Шум». Проте назвати цей реліз дебютним можна лише формально, адже презентований матеріал звучить якісно, професійно і, що не менш важливо, цікаво, а при його прослуховуванні доволі важко здогадатись про молодий вік виконуючої формації. Тут буде доречно додати, що новий EP «Шум» записувався на студії Романа Сороки, де часто пишуться «Фіолет», Сашко Положинський, Ot Vinta, «Ріплей» та багато інших.

Під час роботи над міні-альбомом учасникам гурту «Санмай» допомагали їхні друзі музиканти Юлія Іванова, Петро Свіст, Дмитро Лазарев та Катерина Маліборська. Всі п’ять композицій платівки сприймаються достатньо цілісно, формуючи єдину концептуальну лінію релізу. За словами вокаліста гурту Сергія Гнатюка, титульна пісня під назвою «Чат», в якій висвітлюється проблематика новітньої ери комп’ютерної соціалізації, недарма зайняла перше місце у списку композицій EP, адже інші треки вдало продовжили її логічний ланцюжок та природно склалися в єдине музичне ціле. Відгуки тематики пісні «Чат» прямо чи опосередковано зустрічаються і в інших треках «Шуму».

Варто зазначити, що свій новий EP музиканти «Санмай» виклали у вільний доступ у всесвітню мережу, але якщо ви бажаєте зробити власний невеличкий вклад у розвиток молодої формації, придбайте фізичний компакт-диск із новим міні-альбомом. Для цього достатньо зв’язатися з учасниками гурту за наступним посиланням.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *