Санмай – Ти помреш від нікотину
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Санмай – Ти помреш від нікотину (Кліп)

А ось і анонсований раніше відеокліп від хлопців з луцького гурту «Санмай» на пісню «Ти помреш від нікотину», що увійшла до дебютного міні-альбому колективу під назвою «Шум». Режисером, оператором та продюсером нового ролику виступив Володимир Штунь, чиї попередні роботи неабияк сподобалися музикантам, насамперед, своєю чуттєвою насиченістю.

За словами учасників «Санмай», до створення свого дебютного ролику вони підійшли з деяким мінімалізмом, по-перше, через те, що не маючи досвіду такої роботи, вони мали максимально знизити ризики припуститись помилок та зробити неякісний продукт, а, по-друге, через незначний бюджет ролику, бо музиканти наразі не мають спонсорів і вклали у цю роботу власні кровно зароблені кошти.

«Ми дуже переймаємося тим, щоб наша музика не була пустою, особливо в такий складний для кожного українця час. Тож не дивно, що найактивніше беремося за просування соціально «корисних» пісень. Ми прекрасно розуміємо, що композиція з подібним посилом не може стати хітом ротацій на телеканалах чи радіо: всіх цікавить «позтивчик», однак ми робимо ставки на цей трек і хочемо, аби він виконував свою місію», – розповів «Нотаткам» вокаліст «Санмай» Сергій Гнатюк.

Окрім того, він зазначив, що кожен з музикантів на початку роботи відчував у собі сили самостійно передати енергетику твору через емоції та міміку і вичерпно переповісти цю пісню на відео. «Гадаю у нас все вийшло. «Ти помреш від нікотину» – то наш аргумент у боротьбі за здоровий спосіб життя. Всього, всього найкращого всім!» – побажав читачам нашого сайту співак.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *