Санмай – Бум
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Санмай – Бум (EP)

«Шум» – «Сум» – «Бум» – такі лаконічні назви для своїх трьох перших міні-альбомів обрали музиканти луцького поп-рок гурту «Санмай» і, судячи з усього, збираються й надалі продовжувати дані мінімалістичні традиції. Хоча з іншого боку, за словами учасників гурту, максимально концептуальними були назви саме двох перших EP-релізів, а сьогоднішня новинка отримала свою назву більше задля тотожності. Які ж назви вигадають хлопці у майбутньому, ми з вами, звісно ж, дізнаємось з часом, а наразі пропонуємо ознайомитись зі свіжим міньйоном під назвою «Бум», що вмістив у себе чотири нові авторські треки.

Практично всі композиції релізу були написані перед минулим літньо-фестивальним сезоном, тож музиканти вже мали змогу певним чином «обкатати» матеріал та винести для себе деякі пріоритети і вподобання вітчизняних меломанів.

Запис представленого музичного матеріалу «Санмай» провадили у рідному Луцьку, на місцевій студії Романа Сороки, де регулярно записуються «Фіолет», Ot Vinta, «Був’є» та інші. Перше, що спадає на думку при прослуховуванні EP під назвою «Бум», це те що композиції стали значно більш ритмічними у порівнянні з попередніми роботами. Саме це, до речі, і обіцяли прихильникам виконавці, зазначаючи, що цей драйв вони максимально передадуть публіці під час своїх майбутніх живих виступів, зокрема великого туру на підтримку міні-альбому.

Майбутній концертний «Бум-тур» від «Санмай» ми вже нещодавно анонсували на сторінках нашого ресурсу, тож ознайомитись з його актуальним розкладом ви маєте змогу за наступним посиланням. Не проґавте виступ у вашому місті!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *