Санмай – 8 мільярдів копій
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Санмай – 8 мільярдів копій (Кліп)

«Вісім мільярдів копій» – це, звісно ж, поки що не наполеонівські плани хлопців з гурту «Санмай» щодо тиражу видання їхнього майбутнього міні-альбому «Бум», а всього лише назва однієї з пісень цього релізу, на яку музиканти створили відеокліп. Прем’єра офіційного відео, авторства режисера Антона Аношина, відбулася у соціальних мережах та на YouTube-каналі сьогодні, 13 жовтня 2016 року.

У свіжій роботі «Вісім мільярдів копій» самих музикантів «Санмай» глядач, на жаль, не побачить, натомість на нього очікує насичений відеоряд з різних стрічок, який ілюструє головну ідею самої композиції. «Текст пісні розповідає про втому персонажа від сірих, депресивних буднів і буття у соціумі, що призводить до прийняття недосконалості людей, оточення і спроби бути із цим в гармонії. Мова йде про усвідомлення того, що світ не хороший, не поганий, а просто такий як є. Кліпом ми хотіли показати на максимальних контрастах позитивні та негативні сторони буття людства. Також старались зробити кліп інтернаціональним, показати різні країни, народи, бо пісня про «Вісім мільярдів копій» – наше населення Землі у найближчій перспективі», – розповів «Нотаткам» бас-гітарист «Санмай» Артур Черчик.

Нагадаємо, що лучани нещодавно анонсували дуже скоре видання свого майбутнього міні-альбому «Бум», до якого входитиме сьогоднішня новинка, а також оголосили графік концертного туру на його підтримку. Не проґавте виступ у вашому місті!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *