Samurai San – Тиша
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Samurai San – Тиша (Сингл)

Маємо для вас, шановні читачі, доволі незвичний реліз, принаймні з огляду на його географію – свіжий сингл під назвою «Тиша» від музичного проекту Samurai San, що працює із елементами фольку, соулу, поп-року та інших суміжних стилей. А представляє дана формація місто Санкт-Петербург. Так, ви все вірно зрозуміли, російська команда, що співає українською, англійською, російською та навіть японською – все це про Samurai San та його вокалістку Олександру Селіванову, яка має українське коріння. Цікаво, що даний проект побудовано навколо казкової історії про дівчину-самурая, що підкреслює і сценічний образ солістки, і змістове навантаження пісень. Надалі, до речі, музиканти обіцяють ще більше робіт українською мовою.

Композиція «Тиша» стала першим записаним україномовним синглом Samurai San, а його дебютне концертне виконання відбулося у рамках цьогорічного фестивалю Alfa Jazz Street fest у Львові. «Пісня про любов і вона присвячується одній конкретній людині, але на мій погляд, майже кожен слухач зможе впізнати себе у героях треку. Окрім особистих почуттів, мене надихав сюжет «Соляріса» Станіслава Лема. Якщо говорити про основну ідею роботи, то її можна сформувати так: коли довго чекаєш, мрієш, переживаєш, уявляєш собі того, з ким хочеш бути поруч, одного разу думки обов’язково матеріалізуються, але більшість людей виявляються не готовими до цього. Тому в пісні, від імені дівчини, яку придумав герой, я говорю «якщо ти готовий – ми будемо разом на яву, якщо нi – відпусти мене». Фінал залишаю відкритим, але дуже хочеться вірити, що і в пісні, і в житті герої будуть щасливі разом. Підсумовуючи вищесказане, хочеться нагадати, що щастя приходить і залишається з тобою тільки якщо ти до цього дійсно готовий», – розповіла нашому сайту фронтвумен Samurai San.

Окрім самого пісенного матеріалу, до релізу від гурту Samurai San долучено супровідне відео, так би мовити, для ще більшого привернення уваги.

Samurai San – Тиша

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Мені сподобалось! Класно! Дивився у 2017. Зараз передивився у 2018. Я в захваті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *