Юра Самовілов – Напевно
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Юра Самовілов – Напевно (Кліп)

Молодий український виконавець Юра Самовілов представив на розсуд широкому загалу свій перший офіційний відеокліп на пісню «Напевно», який став для музиканта справжнім символічним стартом подальшої активної творчої діяльності. Режисером свіжої роботи виступив знаний український кліпмейкер Віктор Придувалов, а спостерігав за зйомками крізь лінзу операторської камери Євген Креденцер. Продюсування кліпу взяв на себе Віктор Сема, пост-продакшн – Mental dRive studio.

Зйомки відео на пісню «Напевно» відбувалися під Києвом восени 2015 року, і от нарешті, вже у лютому 2016 року, фінальний варіант кліпу став доступним для перегляду всім охочим вітчизняним меломанам. «Віктор Придувалов є для мене культовим українським режисером, людиною, на роботах котрої я виріс. Це моя перша відеоробота і якщо останнім синглом ми завершували етап становлення як музичної одиниці, то цей кліп є закінченням етапу підготовки та фактичним стартом. На мою думку, особливістю відео є те, що кожен зможе побачити у ньому щось своє, власний сюжет та головну ідею. Словом, краще подивитися, ніж переповідати про нього», – розповів «Нотаткам» Юра Самовілов.

Ну а вже завтра, 27 лютого, відбудеться столичний концерт Юри Самовілова, присвячений виданню нового кліпу. Тож обов’язково завітайте о 17:30 в арт-простір SKLO, що на Тургенівській, 8/14. Деталі на сторінці зустрічі ВКонтакті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *