Юра Самовілов. Гуртом – Кратери
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Юра Самовілов. Гуртом – Кратери (Сингл)

Музикант, автор і виконавець власних пісень з міста Донецьк на ім’я Юра Самовілов підготував для меломанів новий сингл «Кратери», записаний разом із Кирилом Чихрадзе (клавішні) та Антоном Літвіновим (перкусія). Нагадаємо, що раніше Юра виконував свій матеріал переважно в акустичному вигляді, а після виходу міні-альбому «Маленька квітка» (2017), до нього на постійній основі приєдналися згадані музиканти, утворивши проект «Юра Самовілов. Гуртом». Власне, «Кратери» – це перший оприлюднений сингл у новому складі.

«Свою творчість я розділяю на періоди. Пісня «Кратери» – з першого київського періоду, вона була повністю сформована у моїй голові приблизно 3 роки тому однією з останніх, потім була значна перерва і рік тому я знову почав писати пісень (сподіваюсь, що до альбому, над яким ми працюємо, увійдуть ще і зовсім нові, ніким не чуті композиції з другого київського періоду). Під час написання просто зрозумів для себе, що мої «Кратери» – це споріднені душі. Далі все само вийшло. Зараз якщо філософствувати, думаю, що кратери, як і очі самотніх людей, направлені у небо. Вони дивляться вгору і зовсім не помічають, що поряд ще тисячі таких самих як вони, ними всіяна вся наша поверхня… Але зовсім не хочеться обмежувати слухачів у пошуках сенсу роботи. Мої пісні, сподіваюсь, завжди є вільним простором для роздумів», – розповів читачам «Нотаток» Юра Самовілов.

Запис треку «Кратери» проходив на столичній студії REVET SOUND, під керівництвом знаного саунд-продюсера Сергія Любинського, де музиканти наразі продовжують працювати над записом альбому.

Юра Самовілов – Кратери
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Тетяна says:

    Дуже гарна життсва пiсня?

  2. Марина says:

    Почула на радіо і зразу ж зачепила. Слова опублікуйте…не всі можу розібрати))

  3. Олеся says:

    Текст пісні не зрозумілий .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *