Сальто Назад – Тримати
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

Сальто Назад – Тримати (Кліп)

Маємо для вас ще одну цікаву новинку від українських сучасних виконавців – свіжий кліп гурту «Сальто Назад» на пісню «Тримати», який музиканти сьогодні офіційно оприлюднили у мережі. До створення відео доклав руку та свій креатив Олександр Прилуцький (DVISION), а монтаж здійснив Костянтин Михайлов. До речі, роботи по монтажу тут було не надто багато, адже весь ролик відзнято з одного єдиного дублю за кермом автівки.

Саме такою і була ідея чуттєвого кліпу «Тримати» – створити для глядача ефект присутності в автомобілі лідера гурту «Сальто Назад» Олександра Таба, під час відвертої розмови із виконавцем. В анотації до відео його творці зазначають, що це саме той випадок, коли доцільніше буде не стільки дивитися, скільки відчувати, адже відеоряд збирали не з окремих кадрів, а фактично зі справжніх емоцій та відчуттів.

Загалом хлопці покладають на трек «Тримати» неабиякі сподівання, водночас відмічаючи його особливість та нешаблонність. «Можливо композиція «Тримати» стане для нас справжнім «позачасовим» треком, який будуть довго пам’ятати слухачі. Але вона не надто трендова: там лишень біт, педи і вокал, які, втім, пронизували кожного, хто її чув», – розповів в інтерв’ю автор слів та засновник команди Іван.

Нагадаємо, що відео на пісню «Тримати» стало другим офіційним кліпом після виходу гурту «Сальто Назад» із творчої відпустки в оновленому складі, слідом за презентованим кілька місяців тому роликом «Не вмію». Загалом, протягом поточного року формація планує випустити чотири окремих сингли та екранізувати кожен з них, а вже потім засісти за роботу над повноформатним студійним альбомом.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *