Сальто Назад – Сонце світить всім
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сальто Назад – Сонце світить всім (Кліп)

«Сальто Назад» презентували стильний кліп до нової пісні «Сонце світить всім». У роботі над створенням синглу та супутнього відео команді допомогли діти – представники хору ArtSchool «Zabava», центру творчого розвитку дітей різних напрямків. Режисером свіжого ролику виступив Максим Ксьонда, який вже працював над одним з попередніх та найвідоміших кліпів колективу під назвою «О Мамо». До слова, поціновувачі української музики можуть пам’ятати Максима за його відео роботами для Христини Соловій, «ТНМК», Сергія Бабкіна, Mad Heads та інших.

«Щодо виникнення ідеї, то мені хотілося чогось незвичного, що можна було б доволі швидко зняти, але при цьому створити «чудо в стакані». Текст пісні в цьому допоміг. Оператор в цьому допоміг. Постпродакш в цьому допоміг. Музиканти в цьому допомогли. Але втілити задумане було непросто, враховуючи умови зйомки: невеликий бюджет та супер велику кількість дітей на знімальному майданчику. Хтось навчався їздити на китайському сігвеї, а хтось освоював візок із супермаркета прямо на місці. За великим рахунком, з дітьми працювати не складно, складніше відганяти батьків з фотоапаратами», – розповів про кліп «Сонце світить всім» його режисер.

«Я реально вперше бачив таку кількість людей на майданчику. Скільки ж там було дітей – хто на велосипеді, хто на роликах, хто на візку з супермаркету. Я, до речі, тільки-но навчився кататися на електроколесах, тому теж з радістю розважався у загальній масі щасливих людей. Це було наче на звичайному майданчику десь у дворі. Багато з ким із хористів я потоваришував, ми спілкуємося й досі. Для мене і хлопців такий формат роботи був уперше, тому я розумію їх щотижневі запитання про те, коли вже той кліп буде готовий. І ось, через рік, все готово! Знову ж таки під Новий рік і в сніжну погоду, сонце світить нам! Спасибі величезне всім, хто був з нами, нехай сонце радує нас і заряджає, особливо зараз, взимку!» – коментує лідер «Сальто Назад» Саша Таб.

Українська музика: Сальто Назад – Сонце світить всім

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *