Сальто Назад – О Мамо
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сальто Назад – О Мамо (Сингл)

Учасники музичного проекту «Сальто Назад» представили на розсуд загалу свій новий сингл «О Мамо», з яким музиканти вже зовсім скоро прийматимуть участь у прямих ефірах відбору до Євробачення. Цікаво, що початково хлопці не були впевненими у тому, що встигнуть доробити трек до першого дня півфіналу і прагнули виступити в одному з наступних днів (нагадаємо, що загалом буде 3 півфінальні відбори – 4 лютого, 11 лютого та 18 лютого відповідно), але все сталося якнайкраще і вже 4 лютого «Сальто Назад» співатиме про сімейні цінності в ефірі телеканалу «СТБ».

«Ми не писали пісню спеціально під Євробачення, а просто відіслали на конкурс кілька наявних демо-треків. У результаті, на наше превелике щастя, один з треків було схвалено. Це пісня «О Мамо», у якій йдеться про сімейні цінності, про їхню надзвичайну важливість та всі світлі відчуття людей», – кажуть про свою новинку «Сальто Назад».

Додамо, що свою пісню кияни виконуватимуть виключно українською мовою, адже, за їхніми словами, жодна інша мова світу ніколи не зможе передати всієї закладеної у неї повноти почуттів. Не пропустіть телетрансляції та не забудьте підтримати своїх улюбленців!

Сальто Назад – О Мамо

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Вєталь says:

    Круті чуваки, бажаю вам перемоги у відборі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *