Сальто Назад – О Мамо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сальто Назад – О Мамо (Кліп)

«Коли романтики у житті дуже багато, а у відносинах із другою половинкою панує абсолютна гармонія, про твоє щастя співатимуть абсолютно всі оточуючі речі», – стверджують музиканти гурту «Сальто Назад». А для того щоб раптом не здатися голослівними, учасники цьогорічного відбору до Євробачення вирішили продемонструвати даний процес оспівування у своєму новому кліпі до відомої багатьом пісні «О мамо». Режисером позитивної роботи виступив Максим Ксьонда, автор таких відомих кліпів, як Smile Джамали, «Тримай» Христини Соловій, «Самолет» гурту 5Nizza та інших.

Зйомки ролика «О мамо» проходили наприкінці березня у Києві, а його головні ролі, окрім, звісно ж, рюкзака, куртки, косметички та гітарного чохла, виконали Сандра Самбо і Влад Антонян. «Ми раді показати кліп на пісню, яка стала хітом минулої зими, прозвучавши зі сцени Нацвідбору Євробачення і познайомивши величезну кількість людей з нашою творчістю! Пісня про маму, про міцні сімейні цінності, про єдність людей. На нашу думку, це дуже важлива тема і її зрозуміє величезна кількість глядачів кліпу. Щиро дякуємо усім професіоналам, які доклали руку до його появи!» – кажуть учасники команди «Сальто Назад».

Додамо, що наразі гурт активно займається концертною діяльністю (наступні зупинки – Одеса, Житомир та Київ), а між цим працює над новими треками, адже планує найближчим часом завершити альбом. Слідкуйте за новинами!

Сальто Назад – О Мамо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *