Сальто Назад – Не вмію
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сальто Назад – Не вмію (Кліп)

Продовжуємо порціонно постачати для вас сучасну easy listening-музику і сьогодні зранку ми пропонуємо до ознайомлення зовсім свіжу прем’єру, яка тільки-но з’явилася у мережі – новий кліп столичного гурту «Сальто Назад» на пісню «Не вмію». Свіжа робота колективу, заснованого ще 2011 року, який ще досі перебуває у статусі творчої відпустки, стала симбіозом електронної музики та притаманних для формації регі-мотивів.

Цікаво, що кліп на пісню «Не вмію» є справжньою інтернаціональною співпрацею – режисери з Ізраїлю Саша Прилуцький та Костянтин Михайлов зняли кліп українському гурту «Сальто Назад» з африканкою у головній ролі (Sambo Sandra).

«Знову нові цілі ставимо» – дуже доречний рядок для того, щоб саме ним розпочати першу після тривалої творчої відпустки пісню. Ми раді повідомити, що гурт повертається з новими силами, новим баченням, новою музикою та з оновленим складом учасників», – йдеться в анотації до релізу.

Варто зазначити, що відео «Не вмію» гурту «Сальто Назад» стало першою пташкою, виданою творчим об’єднанням Rookodill’a, офіційне відкриття якого відбулося саме сьогодні. Команда нового музичного лейблу вже зараз нараховує півдесятка яскравих і самобутніх артистів та груп, готових творити, розвиватися, дивувати і радувати слухача якісними напрацюваннями. Чекаємо наступних прем’єр!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ігор Бузницький says:

    Класна робота!!!Дуже сподобалося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *