Сальто Назад – Мати казала
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сальто Назад – Мати казала (Сингл)

Які важливі життєві істини «Мати Казала» музикантам столичного гурту «Сальто Назад»? Дізнайтеся в новій композиції від Саші Таба і команди, прем’єра якої відбулася сьогодні, 5 квітня 2018 року.

«У пісні «Мати казала» ми хочемо нагадати усім, що не потрібно «ховати образ у кишені», а варто вміти прощати та приймати людей такими, які вони є. Ці, здавалось би, прості істини, батьки прививали нам ще з дитинства, але з часом вони забуваються. Тому наша нова робота – це своєрідний заклик. Не забувайте, що мати казала!» – йдеться у прес-релізі.

Як розповіли «Нотаткам» учасники команди «Сальто Назад», окрім усіх інших факторів, особливість цієї пісні полягає ще й у тому, що створювалась вона протягом достатньо довгого періоду часу – чотирьох місяців. А створювали її разом із близьким і хорошим другом колективу, саунд-продюсером Стасом Чорним.

Щодо планів на майбутнє, то вже за декілька місяців гурт планує повністю завершити роботу над наступним синглом, цього разу значно більш ліричнішим. Що стосується кліпів, то музиканти поки що розмірковують, на яку саме пісню краще відзняти відео – на сьогоднішню новинку «Мати Казала», або ж вже на згаданий нами наступний трек. До слова, вплинути на рішення колективу можете саме ви, тож якщо вам сподобалася сьогоднішня новинка, просто залишайте ваші враження у якості коментарів у соціальних мережах та на офіційному YouTube-каналі «Сальто Назад».

Українська музика: Сальто Назад – Мати казала

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *