Сальто Назад – Її
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сальто Назад – Її (Кліп)

Знамениті танці вокаліста гурту «Сальто Назад» Саші Таба, які підкорили численних глядачів останнього відбору на Євробачення (відео за наступним посиланням), отримали втілення у новому кліпі на пісню «Її». Ба більше, вони не просто так з’явилися у кадрі, а навіть стали центральним елементом презентованого ролика та, завдяки своїй енергетиці, змусили співака намотати кілька танцювальних кіл по нічній парковці «Ашану» (ТРЦ Lavina Mall).

«Нашою рушійною силою у цьому проекті стала причудлива харизма Саші Таба. Під час нашого знайомства ми були приємно здивовані тим, що за образом ліричного вокаліста також ховається його інша, доволі ексцентрична, натура. Натхненням для цього сюжету стала непідробна щирість, місцями дитяча безпосередність Саші, а головне – його самобутній підхід до улюбленої справи. І неважливо, танець це чи пісня», – говорять режисери кліпу «Її» Yuriy Mashkov та Yaw Hinne.

Вони також додають, що у цій роботі намагалися розповісти глядачу побутову історію героя, настільки захопленого своєю уявою, що його природна і не завжди контрольована здатність творити особисті інтимні світи, призводить часом до зовсім несподіваних ситуацій. Зрештою, в цій непередбачуваності і є сила творчості.

До речі, незабаром Саша і ко знову зможуть сколихнути своїми запальними па ще один торгівельний центр, адже на 28.10.17 заплановано виступ «Сальто Назад» у ТРЦ Dream Town на Петрівці.

Українська музика: Сальто Назад – Її

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *